Дорогі друзі, відвідувачі сайту!

Полтава – багатовікове місто з багатою історією, глибокими традиціями, потужним туристичним, економічним та інвестиційним потенціалом.

У Полтаві особлива атмосфера затишку, неповторний колорит вулиць та скверів, який поєднується з новобудовами та сучасними кварталами.

А історію нашого міста творять звичайні люди – підприємці й лікарі, педагоги та спортсмени, молодь і люди поважного віку, – кожного дня вписуючи нові сторінки у славну біографію Полтави.

Полтава має потужний потенціал для розвитку і процвітання! Нашим головним завданням є використати усі можливості та об’єднати зусилля для того, щоб зробити місто комфортним для проживання та привабливим для інвестицій.

У цьому напрямку разом із Житомиром, Вінницею та Чернівцями ми маємо можливість співпрацювати з Німецьким товариством міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Проект співпраці має назву «Інтегрований розвиток міст в Україні» та фінансується Урядами Німеччини та Швейцарії

24 травня 2016 року між Полтавською міською радою та GIZ підписано Протокол про співробітництво, який передбачає підготовку Концепції інтегрованого розвитку та різноманітних інвестиційних проектів через обмін досвідом з іншими містами.

Інтегрований розвиток є одним із факторів, який забезпечить динамічний європейський розвиток держави. Адже коли сильні наші міста – сильна Україна!

Цей проект важливий для Полтави, і участь у ньому – це ще одна можливість втілити інновації в життя.

Тож запрошую усіх до співпраці!