Ми всі любимо Полтаву і хочемо, щоб наші діти пишалися містом, яке отримають від нас у спадщину. 

Наш рідний край славиться родючими землями, зеленими гаями, чистою водою. Наші пращури лишили нам унікальні об’єкти культурної спадщини, які мають виняткове історичне значення.

Нині ми переживаємо нелегкі часи. Нам потрібно дуже швидко знайти шляхи подолання проблем та гідно відповісти на виклики, які посилає сьогодення. 

Полтава обирає шлях в довгострокове майбутнє, відповідно сучасних принципів ефективного планування міського розвитку. Спираючись на глибокий аналіз усіх сфер життєдіяльності міста та прогнози майбутнього, вперше розроблено стратегічний план розвитку Полтави до 2030 року. Це напрям реальних дій, які можуть задовольнити потреби мешканців у комфортному, безпечному проживанні та пересуванні , забезпеченні роботою, здоровому та правдивому середовищі, повноцінному відпочинку. 

Протягом останніх двох з половиною років, Полтавська міська раді спільно з командою українських та міжнародних експертів, місцевими представниками бізнесу, науки, громадськості та небайдужими громадянами працювали над Концепцією інтегрованого розвитку міста Полтава 2030. Понад 10 тисяч мешканців разом розробили шляхи розвитку міста.

Від того, наскільки кожен з нас буде небайдужим та активним, залежить майбутнє нашої Полтави. Керівні принципи та рекомендації Концепції відкривають нові можливості для сталого зростання громади, розвитку міського простору за сучасними стандартами якості. 

Концепція інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» розроблена спільно владою та громадою. Участь громадян – важливий чинник успішності та розбудови ефективного місцевого партнерства між усіма зацікавленими сторонами. Тільки разом ми зможемо досягнути бажаних успіхів. А сильні міста – це сильна країна, стабільність, щасливе майбутнє наших дітей!