15 травня 2019 року в Полтаві проходив Перший міжнародний форум інтегрованого розвитку міст.

Мета заходу: сформувати національний майданчик для діалогу представників муніципалітетів великих та малих міст України, міжнародних фінансових і консалтингових організацій та бізнесу для обміну досвідом і спільної реалізації проектів у сфері розвитку міст.

Цього року форум фокусувався на темі планування та фінансування міської інфраструктури. У форумі взяли участь понад 230 представників 68 міст України (19 областей). 

Програма включала виступи та презентації міжнародних фахівців з інтегрованого розвитку, представників Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO). Досвідом розвитку міської інфраструктури поділилися представники міст-учасників форуму, ДП «ДІПРОМІСТО», інноваційного центру «Промприлад. Реновація».

 Також у програмі заходу була організована робота 4 тематичних секцій:

 - Інфраструктура нової економіки та ревіталізація занедбаних промислових зон;

 - Соціальна інфраструктура. Якісне житлове середовище. Рекреаційна інфраструктура;

 - Синьо-зелена інфраструктура міст. Адаптація до кліматичних змін;

 - Транспортна інфраструктура (громадський транспорт).

Результати роботи форуму, висновки дискусій і рекомендації будуть опубліковані у вигляді Резолюції після узгодження з усіма учасниками.

Міжнародний форум інтегрованого розвитку міст має стати щорічною подією та перетворити Полтаву на центр ділового туризму в Україні, як це передбачено Концепцією «Полтава 2030».  Захід організований міською владою Полтави в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» в Полтавському краєзнавчому музеї.

ПЕРШИЙ ФОРУМ ІНТЕГРОВАНОГО РОЗВИТКУ МІСТ


Фотоматеріали
Відеоматеріали
Презентації спікерів
Панель 1Панель 2Секція 1
Секція 2
Секція 3
Секція 4