Місцевий закритий архітектурний бліц-конкурс 

Оголошення про проведення місцевого закритого архітектурного бліц-конкурсу ідей на визначення інноваційної концепції організації громадського простору та благоустрою парку «Перемога»:
ПАРК ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО.

 

        Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради у співпраці з німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» оголошує місцевий закритий архітектурний бліц-конкурс ідей на визначення інноваційної концепції організації громадського простору та благоустрою парку «Перемога».

        Мета конкурсу - визначення кращої інноваційної сучасної концепції організації громадського простору та благоустрою парку «Перемога» - «парку активного дозвілля для всіх» - який гармоніюватиме з міським середовищем та сприятиме розвитку територіальних локацій для різних вікових груп населення.

        Кращі ідеї стануть основою для майбутньої реконструкції обраних локацій парку, що відбуватиметься в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» із застосуванням методів та підходів інтегрованого розвитку.

        У конкурсі можуть взяти участь окремі фахівці, авторські колективи, юридичні особи, що мають відповідний професійний рівень у галузі архітектури, ландшафтного дизайну та містобудування, які пройшли процедуру конкурсного відбору та отримали запрошення від Замовника.

        Загальний призовий фонд конкурсу складає до 180 тис. грн. У конкурсі передбачено 3 (три) призових місця. Переможці будуть нагороджені цінними призами, а саме, професійною комп’ютерною технікою преміум класу (комп’ютер та кольорові принтери А3).

        Конкурс проводиться з урахуванням умов конкурсних процедур Європейського Союзу. До складу журі увійшли професійні, досвідчені, національні та міжнародні експерти, архітектори, галузеві науковці, представники місцевої влади та громадські діячі.

Календарний план проведення конкурсних заходів: 

  25.10.17 р.
  Оголошення конкурсу, початок реєстрації учасників конкурсу.
  01.11.17 р. до 24:00 год.
  Закінчення терміну реєстрації потенційних учасників.
  02.11.17 р.
  Відбір кандидатів, запрошення відібраних учасників конкурсу.
  03.11.17 р.
  Початок конкурсу, отримання учасниками завдання.
  10.11.17 р. о 13:00 год.
  Колоквіум з відібраними учасниками (зустрічні питання).
  08.12.17 р. до 24:00 год.
  Кінцевий термін подачі проектів на конкурс.
  11-12.12.17 р.
  Відкриття конвертів, подвійне кодування конкурсних робіт, попередня експертиза.
  13-14.12.17 р.
  Голосування журі, вибір переможців.
  15.12.17 р.
  Оголошення результатів конкурсу.
  18.12.17 – 18.01.18 р.
  Виставка конкурсних проектів. Церемонія нагородження переможців.

 

1.Оголошення про проведення місцевого закритого архітектурного бліц-конкурсу ідей на визначення інноваційної концепції організації громадського простору та благоустрою парка «Перемога»: ПАРК ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО  

завантажити документ

2.Заявка на участь у місцевому закритому архітектурному бліц-конкурсі ідей на визначення інноваційної концепції організації громадського простору та благоустрою парка «Перемога»:
ПАРК ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО

завантажити документ

 


13-го грудня 2017 року відбулося засідання журі місцевого закритого архітектурного бліц-конкурсу ідей на визначення інноваційної концепції організації громадського простору та благоустрою парка «Перемога» з фокусом на розвиток активних територіальних локацій для різних цільових груп в поєднанні з місцями для рекреації та відпочинку.

За результатами засідання професійного журі перше місце отримав проект концепції авторського колективу Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка під керівництвом Андрія Євгеновича Конюка. До складу цього авторського колективу також входили: доц. канд. арх. Тишкевич Ольга Петрівна, доц. канд. арх. Зауральська Аліса Валентинівна,  ст. викладач Обідний Олександр Борисович, ст. викл. Васильєв Павло Олегович. На думку журі ця робота найбільше відповідала технічному завданню, в якій автори врахували вікові та функціональні потреби жителів міста Полтави у сфері відпочинку та проведенні вільного часу, максимально наблизивши концепцію парку до запропонованого організаторами слогану: «парк «Перемога»: парк для всіх та кожного».

Друге місце отримало ТОВ «Мост архітектурна студія», м. Київ (Мостовщиков Юрій Валентинович. Бородай Дмитро Сергійович, Петрук Дмитро Олексійович)

Третє місце отримала ГО «Сіті Лаб» - Козиренко ​Дмитро ​Сергійович, Ночовний ​Олександр ​ Володимирович, Дмитренко ​Андрій ​Юрійович, Ароян ​Артур ​Саргісович.

детальніше

Відбулося засідання журі місцевого закритого архітектурного бліц-конкурсу ідей на визначення інноваційної концепції організації громадського простору та благоустрою парка «Перемога»

У Полтаві відбувся круглий стіл «Проведення конкурсів як один із інструментів ефективної реалізації проектів розвитку територій».

Результати конкурсу