Шостий фестиваль «МАЙСТЕРНЯ МІСТА 2021»

Полтавська міська рада при підтримці проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ, що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за (фінансової) підтримки урядів Німеччини та Швейцарії, оголошує збір заявок на участь у проведенні шостого фестивалю про місто і його суспільство «Майстерня міста».

Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» – це платформа для спілкування громади (громадських організацій та активістів, представників бізнесу і міської влади) з тем міського розвитку. Головна мета – залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення громади.

Шостий урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста 2021» відбудеться 7-11 вересня 2021 року. Місце проведення – Театральна площа. Тема цьогорічного фестивалю «Майстерня міста 2021»  - «РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО».

 «Майстерня міста 2021» це : 

- Місце для спільних зустрічей влади, бізнесу і громади, підвищення рівня свідомості населення та інформування мешканців Полтави та приєднаних територій щодо місцевих ініціатив та проєктів (дискусії, круглі столи, воркшопи тощо);

- Майстерня як імпульс для розвитку громади та залучення всіх її мешканців до процесу оновлення, в тому числі за участі жителів 55 приєднаних сіл, що ввійшли до складу Полтавської міської територіальної громади  (спільні акції по оновленню та облаштуванню територій, благоустрою, озелененню, презентація цікавих ековідповідальних рішень – живі стіни, вазони власними руками; свято села, ОСН, мікрорайону, двору, тощо);

- Місце для презентації і обговорення новаторських ідей та пропозицій щодо розвитку міста та сіл громади, покращення громадських просторів, демонстрації цікавих рішень та пропозицій урбаністів, дизайнерів, в тому числі з питань безбар’єрності, інклюзії, доступності (дискусії, конкурси, виставки, майстер-класи, тощо)

- Демонстрація альтернативних ідей використання громадського та культурного простору (покази фільмів; цікаві заняття на площах, в парках, скверах,  дворах; майстер класи для дітей, квести, тощо).

- Популяризація немоторизованих видів транспорту.

 

ЩОБ СТАТИ одним із організаторів заходів в рамках урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста 2021» НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ і подати її до 30 червня 2021 року на електронну адресу КО «Інститут розвитку міста» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Полтавська міська рада та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» будуть надавати фінансування заходам, що відповідають тематиці та формату фестивалю.

АНКЕТА ПОТЕНЦІЙНОГО УЧАСНИКА ШОСТОГО ФЕСТИВАЛЮ «МАЙСТЕРНЯ МІСТА 2021» «РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО»

Для інформації:

Перший фестиваль відбувся у Полтаві в 2016 році та охопив близько 2000 учасників. Відтоді фестиваль став щорічним, а у 2019 році  фестиваль «Майстерня Міста» мав у програмі понад 50 заходів для дорослих і дітей. Всього учасниками фестивалю у 2019 році стало понад 20 000 полтавців. У 2020 році проходив у змішаному форматі – онлайн та офлайн. Фото- відео матеріали з попередніх фестивалів можна переглянути за посиланням http://www.2030.poltava.ua/ua/maisternia-2019.

Заявки приймаються до 30  червня 2021 року на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..