В Полтаві в рамках співпраці між проектом "Інтегрований розвиток міст в Україні" та Полтавським національним технічним університетом розпочалася активна реалізація підписаного договору про співробітництво.

В Полтаві в рамках співпраці між проектом "Інтегрований розвиток міст в Україні" та Полтавським національним технічним університетом розпочалася активна реалізація підписаного договору про співробітництво. Його мета - розробка та запровадження в Полтавському університеті семестрового навчального курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за фахом «Міське планування» з поглибленим вивченням дисципліни «Інтегрований розвиток міст».

Сьогодні для студентів цієї Виші були презентовані підходи та практичні приклади реалізації інтегрованого розвитку міста та інтегрованого міського дизайну. Лекції проводили німецькі фахівці –Матіас Ельгер та Кристофер Веслінг. Викладачі архітектурного факультету – Олександр Савченко та Аліса Зауральська - також представили свої лекції на англійській мові.