Представників підприємницького сектору Полтави запросили довідатися про можливості, які створить Концепція інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» для бізнесу та місцевої громади .

Активні підприємці, представники приватного сектору економіки міста взяли участь у бізнес-форумі інтегрованого розвитку міста, який відбувся 8 листопада 2018 року в приміщенні Галереї мистецтв м. Полтава. Головна мета форуму – створити платформу для постійного діалогу, координації зусиль та плідної взаємодії між бізнесом, громадськістю та владою з метою стратегічного розвитку Полтави та успішної реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

Учасники дізналися про основні положення Концепції та обговорили можливості й умови їх втілення. Подіумні дискусії охопили наступні теми: диверсифікація економіки міста та посилення Полтави як регіонального центру; розвиток туризму та культури, поліпшення довкілля та розвиток зелених зон; розвиток житлової інфраструктури та поліпшення мобільності в Полтаві.

Особлива увага при презентації Концепції була зосереджена на конкурентних перевагах міста та можливостях, створених завдяки застосуванню інструменту стратегічного інтегрованого планування та безпосередньо Концепції «Полтава 2030» для місцевого бізнесу та зацікавлених інвесторів на майбутні роки.

Яким чином забезпечити успішне впровадження ідей Концепції? Як підприємці можуть визначати розвиток міста та підвищувати його привабливість для залучення інвестицій? Які умови потрібні для сталого розвитку місцевої економіки, подолання кризових наслідків та підвищення конкурентоздатності чи-то виробників, чи надавачів послуг? Які умови необхідні креативному бізнесу для того, щоб використовувати та якісно просувати творчий та мистецький потенціал? Що місто має зробити для забезпечення населення якісною житловою інфраструктурою та створення комфортного житлового середовища? Яким ми бачимо громадський транспорт, аби пересування містом стало зручним та комфортним для полтавців і економічно вигідним для міського бюджету? На всі ці та інші питання учасники спільно знайшли відповіді під час форуму.

Головною передумовою та запорукою успішного розвитку міст в сучасному світі є міцний союз місцевої влади, бізнесу та відповідальної громади, об’єднаних спільною метою: жити в якісному середовищі – комфортному, безпечному, привабливому, мобільному, чистому та зеленому. Всі ці керівні принципи розвитку міста визначені в Концепції «Полтава 2030». Концепцію ми створюємо разом. Отже, кожен може і повинен долучитись до розвитку свого міста. Бо місто – це ми.