12 березня відбулася презентація ескізних проектів концепції вулиці Лазурна.

12 березня в рамках реалізації Концепції «Полтава 2030» проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» спільно з КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради провели  презентацію ескізних проектів концепції вулиці Лазурна.
Одна з основних ідей інтегрованого розвитку міста – уникати розширювати існуючі міські кордони, натомість ущільнювати існуючу забудову, та максимально використовувати вільні ділянки в межах міста. Втіленням такого підходу є перспективна забудова у м. Полтава мікрорайонів 57й та Артсклади, які мають бути включені в міську тканину за рахунок нової магістральної дороги вул. Лазурна.
Концепція даної магістралі розробляється в рамках Плану сталої мобільності міста Полтава,  за консультаційної підтримки компанії «Dornier Consulting», яка є світовим експертом в питаннях міської мобільності.   12 березня 2019 року дві групи Полтавських архітекторів за лідерства М. Дронь та В. Гузіка, представили на розсуд представників міської влади та громадськості свої варіанти ескізних проектів для майбутньої вулиці Лазурна, над якими вони працювали від початку грудня 2018 року, на замовлення компанії «Dornier Consulting».
В початковому технічному завдані перед авторами концепції стояли задачі врахувати, що магістраль вулиці Лазурна має поєднати з центральною частиною міста мікрорайони, на території яких в майбутньому може проживати до 24 000 мешканців, також дана магістраль має стати альтернативним маршрутом для вже існуючи міських магістралей. Безумовно при розробці проекту мають враховуватися в першу чергу потреби пішоходів, велосипедистів, та людей з обмеженою мобільністю, з акцентом на їх безпеку та комфорт.
Представлені проекти викликали вискоий інтерес, було озвучено ряд доповнень та коментарів з боку присутніх. Усіх, хто не потрапив на презентацію, проте має професійний інтерес,  ласкаво запрошуємо ознайомитися з ескзіними проектами на нашому сайті і залишити свої коментарі тут, або надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

матеріали презентації:

Ескізний інфраструктурний дизайн-проект "Концепція розвитку вул.Лазурна в м.Полтава"