Відбулося засідання комітету з реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

5 лютого в Полтаві в приміщенні міської ради відбулася офіційна зустріч керівництва міста та керівництва проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» в рамках нової фази Проєкту в рамках першого засідання Комітету з реалізації концепції. Директор проєкту Міхаель Енгель представив бачення співпраці з містом на наступні 4 роки до 2023 року. Зокрема він наголосив, що Проєкт і надалі вбачає доцільним підтримку завершення розробки інфраструктурного проєкту вулиці Лазурна, і можливо створення дизайн поєкту нової дорожньої розв’язки перехрестя «вул. Лазурна – вул. Європейська». Також і надалі буде підтримуватися процес підвищення кваліфікації співробітників виконавчого комітету, аби кадри міської влади мало достатньо компетенцій для ефективного впровадження підходу інтегрованого розвитку та планування. Пан Енгель також відмітив, що оскільки у ІІ фазі проєкту фінансування зменшено, а міст учасників стало більше, то фінансування для реалізації другого демо проєкту буде підтримано Проєктом «Інтегрований розвитку міст в Україні ІІ», але на умовах конкурсу між містами-учасниками.
Керівництво міста, яке було присутнє, на зустрічі майже у повному складі, (присутні О.Шамота – секретар міської ради, І.Федій – перший заступник міського голови, заступники міського голови за напрямками - Т.Юрченко, С. Нестуля, С.Рекотов, І.Сватенко) – завірило керівництво проєкту, що місто максимально застосовує інтегрований підхід розвитку міста в рамках своїх повноважень органу місцевого самоврядування, проте залишається гостра необхідність гармонізації національного законодавства, аби підхід неформального планування не мав юридичної колізії з вимогами до формального процесу.
На засіданні комітету було представлено для обговорення також проєкт рішення щодо створення та повноважень робочих груп, затвердження переліку індикаторів та відповідальних виконавців, та ін. Члени Комітету вирішили, що за дав тижні доопрацюють пропозицію та внесуть остаточні правки, аби документ було подано на затвердження на сесію депутатам Полтавської міської ради.

Завантажити Протокол засідання Комітету з реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста "Полтава 2030"