Воркшоп «Транспортна доступність для маломобільних груп населення з позиції осіб з інвалідністю».

5 лютого 2020 року КО «Інститут розвитку міста» спільно з регіональним представництвом Всеукраїнського громадського об’єднання Національної Асамблеї людей з інвалідністю в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» провели воркшоп «Транспортна доступність для маломобільних груп населення з позиції осіб з інвалідністю». Захід був надзвичайно цікавий і корисний тому, що всі презентації були зроблені саме з позиції осіб з інвалідністю. Спікери воркшопу – Ярослав Грибальський, національний координатор «Безбар'єрна Україна» Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, а також Ірина Твердохліб, регіональний представник Всеукраїнського громадського об’єднання Національної Асамблеї людей з інвалідністю.

Приємно було бачити серед учасників воркшопу – представників міської влади (інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, управління житлово-комунального господарства, транспортного відділу), громадських організацій та приватних проєктантів.

Серед тем, що розглядали учасники воркшопу – транспортна доступність для маломобільних груп населення в світлі Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Ярослав Грибальський презентував наявність умов, за яких маломобільні групи населення мають доступ до транспортних послуг на рівні з іншими, а також врахування доступу для осіб з інвалідністю у рухомому складі громадського транспорту. Крім цього, обговорювали і вимоги до проєктування і будівництва зупинок нерейкового громадського транспорту та вимоги до його персоналу.