Карантин не став причиною зупинки роботи робочої групи з питань розвитку велоінфраструктури в м. Полтава.

Карантин не став причиною зупинки роботи робочої групи з питань розвитку велоінфраструктури в м. Полтава. Члени робочої групи поділились на міні групи і протягом 3 місяців обстежували основні магістральні веломаршрути. В ході обстеження виїжджали на маршрут; маршрут розподіляли на ділянки з однаковим типом інфраструктури; фіксували протяжність кожної ділянки, існуючий стан проїзної частини і тротуару, проблемні ділянки, складні перехрестя. Всього досліджено більше 100 км доріг та тротуарів. Такі дослідження стали основою для вибору типу інфраструктури і відповідно вартості облаштування кожного маршруту.

На основі проведених обстежень і тривалих гарячих дискусій, експерт проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» Олена Чернишова розробила проект міської програми з розвитку велоінфраструктури, який обговорювався 2 червня на засіданні робочої групи. На Порядку денному наступні питання:

1. Про написання міської цільової Програми з розвитку велоінфраструктури в м. Полтава.

2. Про закупівлю службових велосипедів для співробітників ОМС.

3. Про стан реалізації поточних проектів.


На засіданні були презентовані напрацювання учасників робочої групи з аналізу семи маршрутів, маршрути взяті з Концепції розвитку велоінфраструктури в м. Полтава та з Плану сталої мобільності міста, також враховані пропозиції від учасників робочої групи та мешканців міста:

🚲Поле Полтавської битви - Центр;
🚲Алмазний -Центр;
🚲Сади - Центр;
🚲Поділ – Центр;
🚲 Левада- Небесної сотні/Поділ;
🚲 Автовокзал – Зигіна;
🚲 Зигіна – Половки.

По кожній з ділянок маршруту виставлена пріоретизація, на основі колегіального рішення членів робочої групи, також плануємо організувати публічну презентацію напрацювань. Дякуємо Olena Chernyshova Артем Иванюк та Jalyna Sadovnikova за презентацію, Роман Широких за організацію роботи, а КО «Інститут розвитку міста» за координацію.


Також під час засідання обговорили технічні вимоги для велосипедів, шоломів та спеціальних жилетів, які проєкт планує закупити для співробітників Полтавської міської ради  з метою популяризації пересування по службовим обов’язкам велосипедом.

Щодо стану реалізації поточних проектів виступив проектувальник Володимир Семко (Volodymyr Semko), та презентував проекти ОДР по вул. Героїв АТО та вул. Яківчанська. Зараз ці проекти знаходяться в Поліції на погодженні.

 

З презентацію можна ознайомитися за лінком