Фахівці Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»  презентували результати соціологічного дослідження.

30 липня, фахівці Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»  презентували результати соціологічного дослідження щодо оцінювання якості послуг пасажирських перевезень та благоустрою дитячих майданчиків у Полтавській територіальній громаді.

Дане дослідження здійснено на замовлення відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку ПМР в рамках виконання заходів «Плану сталої міської мобільності» при підтримці Проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» GIZ Ukraine за (фінансової) підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

Отримані результати дозволять у майбутньому враховувати думку мешканців Полтави та їх ставлення щодо основних напрямків розвитку міста, а також реально оцінити сучасних стан міського середовища.

Детальніше з результатами опитування можна ознайомитись в презентації