8 грудня 2016 року відбувся практичний воркшоп «Значення енергії та охорони клімату в концепції інтегрованого розвитку міста»

8 грудня 2016 року відбувся практичний воркшоп «Значення енергії та охорони клімату в концепції інтегрованого розвитку міста», який проводив Клаус Хоппе, міжнародний експерт-консультант з питань врахування аспектів клімату та енергії в плануванні міст.

Він описав основні програми та стратегії розвитку міста (SEAP, INSEK) та їх співвідношення між собою, презентував “Роль енергії в розвитку міста» - передумови, процеси та приклади реалізації на міській практиці», представив основні тенденції (від глобальних до локальних), описав варіанти включення енергетики та охорони клімату до інтегрованого розвитку міста.

 Після презентації Клаус Хоппе організував роботу в групах та обговорення щодо можливого застосування переваг представлених прикладів на практиці в реаліях України та недоліків наведених практичних прикладів.

 Потім учасники були поділені на 2 групи і перейшли до виконання практичного завдання -  розробки нового района міста з урахуванням тем екології і клімату, опрацювавши в проекті наступні аспекти. Представники двох робочих груп презентували свої проекти, напрацювання, ідеї, перерахували задіяні сторони, ймовірність реалізації. Всі бажаючі надали свої коментарі, задали свої питання, в форматі дискусії обговорили проекти обох груп, надали спільну оцінку роботи.

Матеріали презентації пана Хоппе представлені в розділі «Публікації» на вебсайті http://www.2030.poltava.ua/