30 листопада – 1 грудня 2016 року відбувся цікавий, важливий та актуальний воркшоп «Обговорення напрямків внесення змін до генерального плану міста Полтава»

30 листопада – 1 грудня 2016 року відбувся цікавий, важливий та актуальний воркшоп «Обговорення напрямків внесення змін до генерального плану міста Полтава» за участі представників Полтавської міської ради та Полтавської ОДА, представників Державного підприємства "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя, експертів групи підтримки проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» м. Полтава та представників громадських організацій.

Обговорювались різні аспекти майбутнього можливого розвитку міста, і просторові, як то - промисловість, центр міста, центральний ринок/ підцентри, зони відпочинку, рекріаційні зони, житло, тощо; і стратегічні, такі як: економічний розвиток міста, центральність міста та прилеглі території, які воно обслуговує, привабливість міста, збереження його спадщини і таке інше.

Представники ДП УД НДДІ ПМ "ДІПРОМІСТО" презентували існуючий діючий генеральний план міста Полтава з поясненнями та наданням основних нормативів та методологій розрахунку. Описали концепцію та засади проектування нового генерального плану та можливі коригування нової редакції.

Експерти зі свого боку послідовно представляли проміжні результати проведеного аналізу міста Полтави за відповідними тематичними напрямками з зазначенням основних ключових потенціалів та проблем. Усі присутні надавали свої коментарі, питання, зауваження, велася жвава дискусія з актуальних питань.