ПРИЄДНУЙСЯ ДО ВДОСКОНАЛЕННЯ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ МІСТА

1 лютого 2017 року в Полтаві в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» та за ініціативи міської ради й Інституту розвитку міста
СТАРТУЄ ДОСЛІДЖЕННЯ МОБІЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ.
Збір даних здійснюватиметься за допомогою інноваційного інструменту – мобільного додатку modalyzer.
Отримані результати  будуть  використані  для  вдосконалення і планування транспортної та прoстoрoвoї інфраструктури міста.
До  дослідження  мають  долучитися щонайменше 270  полтавців,  але чим більше буде учасників, тим краще, оскільки це забезпечить повноту та об’єктивність отриманих даних.
Тому ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ ОХОЧІ.
Учасником може стати кожен житель міста, який має смартфон з системою Android чи iOS.

 

Порядок дій:

1. Завантажте мобільний додаток.

2. Створіть свій обліковий запис.

3. Увійдіть у систему та натисніть “взяти участь у проекті” (participatе).

4. Увімкніть мобільний додаток Modalyzer та коригуйте свої пересування на веб-сторінці або у смартфоні.

Modalyzer здатен сам відстежувати рух та автоматично визначати вид транспорту. Ви просто носите смартфон з собою і берете участь у дослідженні.

Аби виявити особливості мобільності у різні пори року, дослідження проходитиме в 2 етапи:

з 1 лютoгo пo 15 квітня та

з 16 квітня пo 30 червня 2017 року.

Протягом кожного з цих етапів учаснику потрібно буде 10 днів поспіль! відстежувати свoї пересування містoм, тобто просто носити смартфон з собою і коригувати при можливості відстеженні пересування. Результат аналізу усіх переміщень за різними критеріями буде оприлюднений у середині червня цього року. Мобільний додаток Modalyzer, розроблений Німецьким центром інновацій та суспільних змін «InnoZGmbH»,вже засвідчив свою ефективність під час досліджень мобільності населення у містах Німеччини, Австрії, Швейцарії, Нідерландів, Великобританії. А з 1 лютого міжнародний інноваційний досвід запроваджуватимуть і українські міста. Окрім Полтави особливості пересувань мешканців вивчатимуть також Чернівці, Вінниця та Житомир.

У Полтаві дослідження координуватиме представник Інституту розвитку міста Полтавської міської ради Петро Перетятько, тел. (0532) 64-14-03; (067) 697-08-34, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Щоб дізнатися більше про дослідження та стати його учасником, перейдіть за посиланням https://www.modalyzer.com/uk/projects/28. Створюйте майбутнє свого міста!

P.S. У якості винагороди за свою небайдужу громадянську позицію та роботу, найбільш активні волонтери отримають призи від організаторів проекту.

Полтава має власну сторінку для участі у дослідженні