РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ «КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ НАСТУП 2030»

З 23 лютого в Полтаві розпочалася реалізація Програми з підвищення кваліфікації працівників виконавчого комітету Полтавської міської ради, «Кваліфікаційний наступ 2030».

Програму було розроблено за результатами попереднього анкетування працівників. Складено графік проведення тренінгів та груп.

Презентація програми відбулася 1 лютого 2017 року (Детальніше)

Тренінги передбачають 4 основних компоненти професійної підготовки – підвищення кваліфікації персоналу:

1.Розвиток особистих якостей («soft skills»)

2.Спеціалізовані фахові тренінги: міський розвиток та планування

3.Тренінги на вузькоспеціалізовані теми (CANactions )

4.Інформаційні та навчальні поїздки до Європи - Німеччині та Швейцарії, головна умова: володіння англійською/ німецькою мовами

Наразі, за першим компонентом проведено два тренінги:

  • «Комунікація», що відбувся 23-24 лютого 2017 року на базі Полтавського університету економіки та торгівлі, тренер Світлана Нестуля, в тренінгу взяли участь 17 осіб з числа працівників виконавчого комітету Полтавської міської ради; та

     

  • «Управління конфліктами», що відбувся 23-24 лютого 2017 року на базі Полтавського університету економіки та торгівлі, тренер Оксана Делія, успішно пройшли 20 осіб з числа працівників виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Також було проведено попереднє тестування для формування групи на проходження довготривалого курсу навчання англійській мові.

Група складається з 14 осіб з числа працівників виконавчого комітету Полтавської міської ради. Заняття проходимуть у позаробочій час, двічі на тиждень.

Також слід зазначити, що 8 грудня 2016 року в рамках компоненту 2 було проведено тренінг та діалог щодо розгляду аспектів, пов’язаних із кліматом та енергією, «Необхідність та особливість врахування питань економії ресурсів в міському плануванні», який відвідали представники з Полтавської міської ради та ОДА, комунальних та навчальних установ, громадських організацій.

Окрім того, за компонентом 3 троє працівників Полтавської міської ради навчаються за поглибленою професійною програмою CANactions по інтегрованому розвитку міста, що триває з жовтня 2016 по червень 2017 року.