ОПИС ПРОЕКТУ

 

Назва
Інтегрований розвиток міст в Україні II
Замовник
Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку (BMZ), Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO)
Країна
Україна
Політичний партнер
Міністерство розвитку громад та територій України  
Загальна тривалість
2019 – 2023 рр.

 

 

Мета 

Умови впровадження принципів інтегрованого міського розвитку покращилися відповідно до Лейпцизької хартії сталого європейського міста та Порядку денного ООН у галузі сталого розвитку на період до 2030 року. У вісьмох українських містах громадяни беруть участь у процесах міського розвитку. Міста планують свій розвиток на довгострокову перспективу, з урахуванням принципів сталості та з увагою до потреб громадян. Умови життя в цих містах покращилися.

Методи роботи

За дорученням Федерального уряду Німеччини та Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) проєкт прагне покращити умови життя у Львові, Чернівцях, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Мелітополі, Харкові та Подільському районі Києва. Він базується на досвіді та результатах попереднього проєкту. Співпраця з міжнародними і національними експертами в рамках проєкту допомагає створити умови для реалізації політики інтегрованого розвитку міст через консолідацію та оптимізацію структур і процедур міського управління та шляхом планування міських інфраструктурних проєктів. Навчальна мережа міст дає можливість обмінюватися досвідом і використовувати передові практики для вдосконалення політики в національному політичному процесі. У такий спосіб проєкт також підтримує партнерів у реалізації Порядку денного до 2030 року, зокрема Цілей сталого розвитку 9, 11 та 16.